Zoubek Olbram (Praha 1926 – 2017 Praha)
Modrovláska, signováno na podstavci O. Zoubek, nedatováno (2005), polychromovaný osinkocement, výška 213 cm (Šm)
Přiložen autorský certifikát ze září 2007
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 500.000,-
CZK 400.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 280.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |